Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

Dzwonki w naszej szkole

Godzina lekcyjna

Dzwonek 1

dla klas

3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 2ag, 2bg, 2cg, 2dg, 2fg,

Dzwonek 2

dla klas

2ap, 2bp, 2cp, 2dp, 2fp, 1a, 1b, 1d, 1e, 0

1.

8.00 – 8.45

7.50 – 8.35

2.

8.55 – 9.40

8.45 – 9.30

3.

9.50 – 10.35

9.40 – 10.25

4.

10.45 - 11.30

10.35 – 11.20

5.

11.40 – 12.25

11.30 – 12.15

6.

12.35 – 13.20

12.25 – 13.10

7.

13.30 – 14.15

13.20 – 14.05

8.

14.25 – 15.10

14.15 – 15.00

9.

15.20 – 16.05

15.10 – 15.55

 

Jadwiga Adamczewska

Etyka

Filozofia

Wiedza o sztuce

Dorota Bagińska

Język angielski

Język obcy zawodowy

Elżbieta Bazylewicz

Język polski

Wiedza o kulturze

Katarzyna Bednarek

Podstawy przedsiębiorczości

Ekonomia w praktyce

Aneta Bierkowska

 

Biologia

Joanna Deubel

Język angielski

Historia Anglii nauczana dwujęzycznie

Historia nauczana dwujęzycznie

Joanna Diedtrich

 

Historia

Paulina Fajer - Szczerbatko

Język angielski

 

Małgorzata Gabler

 

Język hiszpański

Anna Grygorowicz-Szulc

 

geografia

Brygida Hajduk-Migdalska

Historia

Historia i społeczeństwo

Wiedza o społeczeństwie

Bożena Jaczewska

 

Wychowanie fizyczne

Daria Jobska

Historia

Historia i społeczeństwo

Koleta Juryś-Pietraszko

Język polski

Ewa Koc

Język angielski

Michał Kłos

 

Religia

 

 

Anna Kłosowska

Język angielski

Język obcy zawodowy

Katarzyna Kołodziej-Leśniak

Język polski

Biblioteka szkolna

Małgorzata Komarzyńska-Jasiak

 

Matematyka

Anna Kowalczyk

 

Historia

Renata Majewska

Doradztwo zawodowe

Wychowanie do życia w rodzinie

Pedagog szkolny

Przemysław Malujdy

 

Wychowanie fizyczne

Rosa Cruz Martos Martinez

Język hiszpański

Literatura hiszpańska nauczana dwujęzycznie

Agnieszka Mazur

 

Język niemiecki

Aneta Mika

Fizyka

 

Lidia Miler

 

Język polski

Małgorzata Mrozik

Fizyka

 

Maciej Ostapiuk

 

Matematyka

Jolanta Pakutko-Bębenek

 

Matematyka

Patrycja Piasecka

 

Język angielski

Alina Płońska

Matematyka

Małgorzata Poczobut-Odlanicka

Geografia

 

Izabela Prostecka-Siwy

 

Język hiszpański

 

 

Joanna Przeobrażeńska

 

Język polski

Magdalena Samulczyk-Wolska

 

Język hiszpański

Język angielski

Marta Sawicka

 

Chemia

Agnieszka Skrzypczak

Biologia

Przyroda

Ekologia

Piotr Sochański

Wychowanie fizyczne

 

Monika Solich

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Rafał Spręga

Informatyka

Informatyka użytkowa

Marcin Szewczyk

 

Wychowanie fizyczne

Aleksandra Szkibiel

Matematyka

Matematyka nauczana dwujęzycznie

Jolanta Szulc

 

Biblioteka szkolna

Edyta Szumocka

 

Edukacja kulturalna

Iwona Wiśniewska

 

Język angielski

Aleksandra Witkowska-Masojć

 

Język hiszpański

Ángel Vega Guardia

Język hiszpański

Geografia Hiszpanii nauczana dwujęzycznie

Historia Hiszpanii nauczana dwujęzycznie

                                                                                                 

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0752_edited.jpg

XIV LO